Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku na nasze konto w Alior Banku nr 20 2490 0005 0000 4500 8641 0431. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia +4 zł w przypadku Kuriera Poczty Polskiej paczki pobraniowej i +4,50zł w przypadku kuriera.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

karta płatnicza- Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Płacę z City Handlowy, Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, płacę z Orange, Bank Millennium, płacę z IKO, BZ WBK - przelew24, płać z ING, płacę z Plus Bank, Crédit Agricole, Bank Pekao SA , Bank BGŻ, Deutche Bank, BNP Paribas, GetIn Bank, GetIn online, Banki Spółdzielcze, Podkarpacki BS, płacę z IPKONET, e-transfer Pocztowy24, Idea Bank, mBank Company Net, EuroBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile usługi bankowe, Get Bank, Volkswagen Bank, FM Bank, DnB Nord, E-SKOK, Alior-Raty, SkyCash