PROFUOMO

Elegancka różowa marynarka Profuomo Informalist z lnu i jedwabiu

989,00 zł

-510,00 zł

1 499,00 zł brutto

Elegancka marynarka sportowa Profuomo Informalist o bardzo lekkiej kostrukcji. Marynarka nie ma podszewki ani poduszek na ramionach.

Wykonana została z lnu i jedwabiu, dzięki czemu jest lekka i idealnie nadaje się na lato.

Rękawy są wszyte włoską metodą spalla camicia czyli koszulowo.

Marynarka ma dwie kieszenie bez patek oraz kieszonkę piersiową, z tyłu są dwa rozcięcia, guziki w rękwach są rozpinane, marynarka ma stębnowania na szwach.

Marynarka ma typowy włoski krój blisko ciała. Jest dosyć mocno dopasowana. Tkanina ma wzór błękitnej kraty.

 

Skład:

52% len  48% jedwab

Więcej szczegółów

MateriałLen z jedwabiem

Marynarki Profuomo są taliowane 13 cm na obwodzie (rozmiar talii jest 13 cm mniejszy od obwodu klatki piersiowej)

Tabela rozmiarowa marynarek Profuomo

 Tolerancja464850525456
Długość marynarki1737475767778
Obwód w klatce1103107111115119123
Obwód w talii1909498102106110
Szerokość barków0,643,544,545,546,547,548,5
Długość rękawa0,562,763,664,565,466,366,8
Szerokość ramienia0,314,414,71515,315,615,9

Indeks:

Dostępność: Mała ilość
Wysyłka: 6 dni

Opinie

Napisz opinię

Elegancka różowa marynarka Profuomo Informalist z lnu i jedwabiu

Elegancka różowa marynarka Profuomo Informalist z lnu i jedwabiu

Elegancka marynarka sportowa Profuomo Informalist o bardzo lekkiej kostrukcji. Marynarka nie ma podszewki ani poduszek na ramionach.

Wykonana została z lnu i jedwabiu, dzięki czemu jest lekka i idealnie nadaje się na lato.

Rękawy są wszyte włoską metodą spalla camicia czyli koszulowo.

Marynarka ma dwie kieszenie bez patek oraz kieszonkę piersiową, z tyłu są dwa rozcięcia, guziki w rękwach są rozpinane, marynarka ma stębnowania na szwach.

Marynarka ma typowy włoski krój blisko ciała. Jest dosyć mocno dopasowana. Tkanina ma wzór błękitnej kraty.

 

Skład:

52% len  48% jedwab

Produkty tej samej kategorii