PROFUOMO

Elegancka beżowa marynarka Profuomo Sky Blue w kratę windowpane

1 049,00 zł

Elegancka marynarka sportowa Profuomo Sky Blue o bardzo lekkiej kostrukcji. Marynarka nie ma podszewki. Rękawy są wszyte włoską metodą spalla camicia czyli koszulowo. Uszyta z miękkiej bawełny z dodatkiem lnu.

Marynarka ma dwie kieszenie bez patek i kieszonkę piersiową, guziki w rękawach są rozpinane, marynarka ma stębnowania na szwach.

Marynarka ma typowy włoski krój blisko ciała. Jest dosyć mocno dopasowana.

Idealnie sprawdzi się wiosną i latem, doskonale będzie wyglądać ze spodniami typu chino lub dżinsami.

Linia Sky Blue to najlepszej jakości tkaniny w połączeniu z nowoczesnym designem i stylem.

Skład:

51% bawełna 41% len

Więcej szczegółów

WzórW kratkę
KolorBeżowy
MateriałBawełna z lnem
Pora rokuWiosenno-letnie

Marynarki Profuomo są taliowane 13 cm na obwodzie (rozmiar talii jest 13 cm mniejszy od obwodu klatki piersiowej)

Tabela rozmiarowa marynarek Profuomo

 Tolerancja464850525456
Długość marynarki1737475767778
Obwód w klatce1103107111115119123
Obwód w talii1909498102106110
Szerokość barków0,643,544,545,546,547,548,5
Długość rękawa0,562,763,664,565,466,366,8
Szerokość ramienia0,314,414,71515,315,615,9

Indeks:

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka: 6 dni

Opinie

Napisz opinię

Elegancka beżowa marynarka Profuomo Sky Blue w kratę windowpane

Elegancka beżowa marynarka Profuomo Sky Blue w kratę windowpane

Elegancka marynarka sportowa Profuomo Sky Blue o bardzo lekkiej kostrukcji. Marynarka nie ma podszewki. Rękawy są wszyte włoską metodą spalla camicia czyli koszulowo. Uszyta z miękkiej bawełny z dodatkiem lnu.

Marynarka ma dwie kieszenie bez patek i kieszonkę piersiową, guziki w rękawach są rozpinane, marynarka ma stębnowania na szwach.

Marynarka ma typowy włoski krój blisko ciała. Jest dosyć mocno dopasowana.

Idealnie sprawdzi się wiosną i latem, doskonale będzie wyglądać ze spodniami typu chino lub dżinsami.

Linia Sky Blue to najlepszej jakości tkaniny w połączeniu z nowoczesnym designem i stylem.

Skład:

51% bawełna 41% len

Możesz nosić z:

Produkty tej samej kategorii