Zobacz co oferujemy
możliwość odstąpienia od umowy do 14 dni bezpłatna dostawa od 150 zł bezpieczne płatności dotpay 20 zł na pierwsze zakupy szybka dostawa Trusted shops

Porady

Co nosić pod marynarką?

28.02.2020
Co nosić pod marynarkę w zależności od okazji i pory roku? Poznaj nasze propozycje na modne i eleganckie stylizacje, które podkreślą Twój styl!
Czytaj więcej

Oxfordy czy brogsy? Co wybrać?

24.02.2020
Oxfordy czy brogsy – które buty wybrać? Znamy odpowiedź! Sprawdź, czym charakteryzują się te modele i podczas jakich okazji sprawdzą się najlepiej.
Czytaj więcej

Do czego nosić oxfordy?

27.02.2020
Czym są oxfordy i do czego je nosić? Poznaj tajemnice udanej stylizacji z ponadczasowym modelem butów męskich w roli głównej!
Czytaj więcej

Rodzaje kołnierzyków przy męskich koszulach

Dopasowana koszula to podstawa każdej stylizacji. Sprawdź rodzaje kołnierzyków przy męskich koszulach, aby zawsze wyglądać dobrze - elegancko i casualowo.
Czytaj więcej

Wiązania krawatów - przegląd

Krawat to dopełnienie eleganckiej stylizacji. W naszym poradniku przedstawiamy najpopularniejsze sposoby wiązania krawata. Porady na początkujących!
Czytaj więcej

Do jakiego stroju i do jakiej sylwetki pasuje włoski kołnierzyk?

Kołnierzyk włoski na zachodzie zwany jest jako cutoff. Kiedy kupić koszulę, w której występuje kołnierzyk włoski, a kiedy skłonić się ku innym typom?
Czytaj więcej

Wiązana czy gotowa? Jak dobrać odpowiednią muchę do koszuli?

Mucha, tuż obok krawata, stanowi jeden z najpopularniejszych dodatków mody męskiej. Jak dobrać muchę zgodnie z przeznaczeniem stroju?
Czytaj więcej

Jak dobrać poszetkę do krawata?

Poszetka to ozdobna chusteczka, która, według wielu eleganckich gentlemanów, jest równie ważna co krawat. Jakie formy przyjmuje i jaką dobrać do krawata?
Czytaj więcej

Jak zawiązać krawat – prosty i elegancki four-in-hand

Wiązanie krawata to istotny rytuał, który zwieńcza dobór odpowiedniego stroju galowego lub wieczorowego.
Czytaj więcej

Koszulka polo - sportowa elegancja

KOszulka Polo - Klasyczna, ponadczasowa i bardzo wygodna. Jaka jest jej historia i z czym najlepiej ją nosić?
Czytaj więcej